Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Trzy okrzyki dla Logrolling – The Demise of SGR

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Kongres ostatecznie uświęcił formułę zrównoważonej stopy wzrostu (SGR). Uchwalona w 1997 roku i mająca na celu powstrzymanie wzrostu wydatków Medicare na usługi lekarza, formuła początkowo działała mniej więcej zgodnie z przeznaczeniem. Następnie zaczęto domagać się coraz większych i bardziej nierealistycznych obniżek opłat – prawie 30% w ciągu kilku lat, 21% w 2015 roku. Świadomi, że takie cięcia byłyby druzgocące, Kongres wielokrotnie je odkładał, a większość obserwatorów zrozumiała, że takie cięcia nigdy nie zostaną wdrożone . Mimo to wielu lekarzy martwiło się, że może się wydarzyć coś niewyobrażalnego. Teraz Kongres złomował SGR, zastępując go wciąż zalążkowymi, ale obiecującymi zachętami, które mogłyby przyspieszyć zwiększoną wydajność i większą kontrolę kosztów, niż stara, błędna formuła mogłaby kiedykolwiek zrobić, w prawie zawierającym wiele innych ważnych przepisów. Jak doszło do tak radykalnej zmiany. I dlaczego teraz.
Jak było logrolowaniem – obrót głosów przez ustawodawców w celu przekazania każdemu z nich ustawodawstwa budzącego zainteresowanie. Logrolling stał się brzydkim słowem, bardzo przeklętą praktyką polityczną. Jednak program Medicare Access i CHIP (Ustawa o Reasekuracji dla Dzieci z Ubezpieczeniem Zdrowotnym) (MACRA), negocjowany przez przywódców House a Johna Boehnera (R-OH) i Nancy Pelosi (D-CA) oraz ich personel, przypomina o tym, że dawny koń polityczny handel ma wiele do powiedzenia na ten temat.
Odpowiedź na pytanie dlaczego teraz. Można znaleźć w technicznych punktach punktacji budżetowej. Zgodnie z SGR, opłaty za leczenie Medicare zostały powiązane poprzez złożoną formułę do celu opartego na obciążeniach, kosztach praktyki i produkcie krajowym brutto. Kiedy bieżące wydatki na usługi lekarza przekroczyły cele, formuła ta wymagała prospektywnego obniżenia opłat. Należne cięcia, które nie zostały wdrożone, zostały przeniesione i dodane do przyszłych obniżek, które formuła mogłaby wygenerować. Ponieważ Kongres wielokrotnie wstrzymywał cięcia, powstały zaległości. Do 2012 r. Zaległości te, w połączeniu z przewidywanym szybkim wzrostem wydatków na Medicare, spowodowały, że Biuro Budżetowe Kongresu (CBO) oszacowało 10-letni koszt uchylenia SGR na oszałamiającym 316 miliardach dolarów.
Przez wiele lat Kongres przyglądał się kosztom uchylenia SGR prosto w oczy – i zamrugał. Koszt rocznego opóźnienia, oszacowanego przez CBO, stanowił niewielką część kosztów uchylenia. Więc Kongres opóźnił się – co nie jest zaskakujące.
Ale wtedy stało się coś naprawdę zaskakującego. Wzrost ogólnych wydatków na opiekę zdrowotną zwolnił, co zmusiło CBO do zniesienia szacunków dotyczących długoterminowych kosztów uchylenia SGR. Do 2015 roku dziesięcioletnia cena uchylenia spadła do 136 miliardów dolarów. Nawet ta liczba była wytworem rachunkowości budżetowej, ponieważ szansa, że obniżki opłat były kiedykolwiek nałożone, była niewielka. Ale mniejsza liczba umożliwiła niezwykle rzadką współpracę ponadpartyjną, która wytworzyła prawodawstwo, które właśnie podpisał prezydent Barack Obama.
Istotą prawa jest uchylenie SGR i porzucenie 21% obniżki opłat za leczenie lekarzom Medicare, których zażądała w tym roku. W jego miejsce jest nowa metoda płacenia lekarzy w ramach Medicare. Niektóre elementy są określone prawem; niektóre mają być wprowadzone później. Elementy przewodowe obejmują roczną aktualizację opłat za lekarza w wysokości 0,5% rocznie do 2019 r. I 0% od 2020 r. Do 2025 r., Wraz z opartym na zasługach systemem płatności (MIPS), który zastąpi obecne programy motywacyjne, które kończą się w 2018 r.
[przypisy: przeglądarka skierowań sanatoryjnych, ginekolog na nfz poznań, jovesto cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ginekolog na nfz poznań jovesto cena przeglądarka skierowań sanatoryjnych