Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Restrukturyzacja Medicaid jako grantów blokowych – niekonstytucyjny przymus cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Propozycja będzie określać bieżące finansowanie federalne na podstawie zgody państw na nowe ustalenia budżetowe, które zmusiły ich do zaakceptowania i absorpcji ogromnego ryzyka finansowego poprzez zmianę ich obowiązków na kobiety w ciąży, dzieci i rodziców, przy jednoczesnym zmniejszeniu zobowiązań w zakresie opieki długoterminowej na rzecz osób starszych i starszych. niepełnosprawni beneficjenci. Poprzez radykalną restrukturyzację federalnego finansowania Medicaid, Ustawa CARE dla Pacjentów staje się legalnym pistoletem w głowę : państwo, które chciało otrzymać kontynuację federalnego finansowania Medicaid, musiałoby dostosować się do nowej umowy bez uprzedniego powiadomienia o tym, jak ostatecznie Medicaid dogłębnie zmienione. Być może Kongres może dać państwom opcję grantu blokowego jako alternatywy dla funduszy otwartych. Niektóre państwa mogą skorzystać z takiej możliwości – ale byłoby to niemądre, ponieważ dzieci i rodziny są najmniej kosztownymi beneficjentami, a środki finansowe na opiekę długoterminową Medicaid są politycznie popularne. Stany zrezygnowałyby z miliardów dolarów z funduszy federalnych, jednocześnie zadając straszliwy ból i generując praktycznie żadnych oszczędności. Mogliby spróbować zastąpić stracone fundusze państwowymi funduszami podatkowymi, ale podwyżki podatków od podatków są jeszcze mniej popularne niż podatki federalne.
Kongres może całkowicie uchylić Medicaid i zastąpić go nowym programem. Taka strategia może zapobiec problemom konstytucyjnym związanym z fundamentalną zmianą Medicaid. Ale według nas to byłby okropny pomysł. Ponadto osiągnięcie takiego sensownego programu alternatywnego byłoby niemożliwe w tak politycznie rozdartej atmosferze.
Przed 2012 rokiem uprawnienia Kongresu do przeprojektowania Medicaid wydawały się legalne. Po NFIB to już nie jest sprawa. Prawodawstwo, które radykalnie przekształciłoby transakcję Medicaid w stanie federalnym bez zgody państw, nie może już przejść testu dziesiątej zmiany.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 22 kwietnia 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Zdrowia Publicznego w Milken Institute, George Washington University (SR) oraz Georgetown University Law Center (TW) – oba w Waszyngtonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Ustawa dotycząca wyboru pacjenta, przystępności cenowej, odpowiedzialności i upodmiotowienia. Waszyngton, DC: Domowy Komitet ds. Energii i Handlu (http://energycommerce.house.gov/sites/republicans.energycommerce.house.gov/files/114/20150205-PCARE-Act-Plan.pdf).

2. Park E. Proponowany grant blokowy Medicaid dodałby miliony do nieubezpieczonych i underinsured. Waszyngton, DC: Centrum Budżetowe i Priorytety Polityki. 17 marca 2015 r. (Http://www.offthechartsblog.org/proposed-medicaid-block-grant-would-add-millions- to-uninsured-and-underinsured).

3. Lambrew JM. Stworzenie Medicaid programu grantów blokowych: analiza skutków wcześniejszych propozycji. Milbank Q 2005; 83: 41-63
Crossref Web of Science Medline
4. Holahan J, McMorrow S. Trendy w zakresie wydatków na Medicare i Medicaid oraz debata na temat deficytu. N Engl J Med 2012; 367: 393-395
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
5 567 US ___, 132 S. Ct. 2566 (2012).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z prof. Sarą Rosenbaum w sprawie republikańskiej propozycji uchylenia i zastąpienia ustawy o przystępnej cenie, która ma na celu restrukturyzację Medicaid. (10:51) Pobierz
[patrz też: wsz skierniewice, doxycyclinum 20, ellaone ulotka ]

Tags: , ,

No Responses to “Restrukturyzacja Medicaid jako grantów blokowych – niekonstytucyjny przymus cd”

 1. Vanessa Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: RTG panoramiczne[...]

 2. Mr. Wholesome Says:

  Koncerny farmaceutyczne preferuja syntetyczne wynalazki

 3. Antonina Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Kolonoskopia w znieczuleniu[...]

 4. Matylda Says:

  Nie podoba mi sie to co sie dowiedzialem

Powiązane tematy z artykułem: doxycyclinum 20 ellaone ulotka wsz skierniewice