Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Restrukturyzacja Medicaid jako grantów blokowych – niekonstytucyjny przymus ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Doświadczenie w znacznie mniejszych programach grantowych, takich jak Program Ubezpieczenia Zdrowotnego dla Dzieci, sugeruje, że spory i braki w sprzysiężeniach to ciągłe problemy, które z pewnością wzrosłyby, biorąc pod uwagę setki miliardów dolarów w federalnym finansowaniu w skali Medicaid rocznie. Prawdopodobny negatywny wpływ na biedną i stanową gospodarkę Medicaid z blokowaniem został dobrze udokumentowany3. Eksperci przypisują rozmiar budżetu Medicaid do liczby obsługiwanych osób (ponad 66 milionów do 2014 r.) I ich stanu zdrowia . W przeliczeniu na jednego mieszkańca wydawanie jest skromne. Innymi słowy, w Medicaid nie ma wiele do zaoferowania, poza osobami, opieką zdrowotną i (już znacznie obniżonymi) płatnościami dla dostawców usług.
To nie jest pierwsza propozycja dotacji blokowych Medicaid. Ale Ustawa o PACJENTA PACJENTA różni się od wcześniejszych propozycji tym, że pojawia się 3 lata po decyzji Sądu Najwyższego w Krajowej Federacji Niezależnego Biznesu przeciwko Sebeliusowi (NFIB) .5 NFIB jest przełomem nie tylko dlatego, że podtrzymuje tak zwany indywidualny mandat ACA jako podatek konstytucyjny, ale także dlatego, że w bezprecedensowej decyzji siedmiu sędziów zaatakowało dorosłą ekspansję Medicaid jako niekonstytucyjny przymus państwowy z naruszeniem Dziesiątej Poprawki. (Kwestia niekonstytucyjnego przymusu pojawiła się również w sprawie King v. Burwell, która rodzi pytanie, czy państwa muszą prowadzić własną wymianę ubezpieczeń zdrowotnych, aby ich mieszkańcy mogli się kwalifikować do federalnych subsydiów podatkowych.)
W swojej opinii NFIB, sędzia główny John Roberts stwierdził, że chociaż ACA po prostu dodała nową grupę kwalifikowalności do istniejącego prawa, to wystarczyło, aby przekształcić Medicaid z programu dla wybranych potrzebujących populacji w element kompleksowego krajowego planu zapewnienia powszechnego zdrowia ochrona ubezpieczeniowa. Zmiana stanowiła zmianę w naturze, a nie tylko stopnie , zasadniczo zmieniając Medicaid w kamień węgielny reformy systemu opieki zdrowotnej. W opinii głównego sędziego, warunkując państwa ciągłym otrzymywaniem ogromnego finansowania federalnego po zaakceptowaniu programu zasadniczo zrewidowanego, ACA skutecznie zarekwirowała państwa do zarządzania centralnym elementem reformy systemu opieki zdrowotnej, umieszczając broń w głowę państw. który nie chciał mieć udziału w tym systemie. Ponadto Roberts przekonywał, że ta radykalna zmiana Medicaid naruszyła 10. prawo do wprowadzania poprawek państw, jako niezależnych władców, do dobrowolnie i świadomie zaakceptowania warunków konstytucyjnych programów wydatków. Właściwym środkiem zaradczym było zakazanie rządowi federalnemu egzekwowania rozszerzenia Medicaid jako mandatu, co czyni go opcjonalnym.
Patrząc na pryzmat decyzji NFIB, Ustawa CARE dla Pacjentów może cierpieć z powodu podobnych konstytucyjnych słabości. Od 50 lat federalna agencja Medicaid Compact opiera się na podstawowym założeniu: w zamian za solidne, otwarte finansowanie państwa będą uprawniać tradycyjne populacje do kompleksowych korzyści. Kongres czasami zmieniał zasady kwalifikowalności dla tradycyjnych grup, takich jak dzieci, ale, jak zauważył Roberts, były to po prostu zmiany stopnia, nie życzliwe. Kompromis federalny pozostał nietknięty.
Ale Ustawa CARE dla Pacjentów odrzuciłaby podstawową ekonomiczną podstawę, na której opiera się Medicaid, a zatem stanowi dramatyczną zmianę rodzaju, a nie tylko stopnie – fundamentalnie zmieniając strukturę programu, aby osiągnąć cel (osłaniając rząd federalny przed kosztami opieki zdrowotnej), który był nie jest częścią umowy sprzed 50 lat
[hasła pokrewne: ornet, przeprost łokcia, vis medica mosina ]

Tags: , ,

No Responses to “Restrukturyzacja Medicaid jako grantów blokowych – niekonstytucyjny przymus ad”

 1. Kalina Says:

  Article marked with the noticed of: rehabiliacja[...]

 2. Nela Says:

  Do tego non stop zimne ręce

 3. Remigiusz Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do seksuolog warszawa[...]

 4. Cereal Killer Says:

  mleko nie dostarcza wapnia

Powiązane tematy z artykułem: ornet przeprost łokcia vis medica mosina