Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Klif dla dzieci – rozszerzenie CHIP cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Gubernatorzy z obu stron popierają CHIP – 39 pisało listy do Senackiej Komisji Finansowej, popierając jej przedłużenie – a główni kongresmani Republikanie dołączyli do demokratów, pracując nad jego odnowieniem. Innymi słowy, CHIP nie jest Obamacare, a koalicja ponadpartyjna za nim pozostaje w dużej mierze nienaruszona. Tymczasem ograniczenia w przepisach dotyczących opieki nad dziećmi w ACA, w tym ograniczenia związane z dostępem do przystępnych cen i korzyści z polis dostępnych na giełdach ubezpieczeniowych, przekonały reformatorów, że program musi być kontynuowany na razie4. Dwubiegunowość, która leży u podstaw rozszerzenia CHIP i reformy SGR, nie oznacza jednak pojawienia się nowej, mniej polaryzującej polityki zdrowotnej. Kongres może zgodzić się z koniecznością kontynuowania ubezpieczenia dzieci i płatności dla lekarzy, którzy widzą pacjentów z Medicare, co nie oznacza, że demokraci i republikanie mają oko w oko na inne kwestie. Krótkie 2-letnie przedłużenie CHIP jest oznaką problemów. Demokraci popierali przedłużenie o 4 lata, ale nie mogli dojść do porozumienia z Republikanami, częściowo z powodu sporu dotyczącego przepisów ACA, który zapewnia państwom zwiększone federalne płatności CHIP. CHIP powróci na przedłużenie finansowania w 2017 r., A nowy prezydent i Kongres zrewidują los programu. Jak zauważył Bruce Lesley, prezes First Focus Campaign for Children, Kongres wyeliminował roczny klif finansowania SGR tylko po to, aby zastąpić go klifem finansującym CHIP . 5 Podróż CHIP 2015 przez Kongres była szybka i stosunkowo łatwa, ale długo trwała. Perspektywy na przyszłość pozostają niepewne.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 6 maja 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z University of North Carolina, Chapel Hill (JO); i Boston University, Boston (DKJ).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Komisja ds. Płatności i dostępu Medicaid i CHIP (MACPAC). Zgłoś się do Kongresu o Medicaid i CHIP, czerwiec 2014 (https://www.macpac.gov/publication/report-to-the-congress-on-medicaid-and-chip-614).

2. Badania nad polityką matematyczną, Urban Institute. CHIPRA zleciła ocenę programu ubezpieczenia zdrowotnego dzieci: ostateczne ustalenia. sierpnia 2014 r. (Http://medicaid.gov/chip/downloads/chip_report_congress-2014.pdf).

3. Alker J. Republikanie przedstawiają dyskusyjny projekt planu rozszerzenia finansowania (CHIP) – i jest wiele do omówienia. Waszyngton, DC: Georgetown University Health Policy Institute Center for Children and Families, 24 lutego 2015 r. (Http://ccf.georgetown.edu/all/republicans-introduce-discussion- draft -plan-extend-schip-funding-much- omawiać).

4. Rosenbaum S, Kenney GM. Poszukiwanie krajowej polityki w zakresie ochrony zdrowia dzieci. Health Aff (Millwood) 2014; 33: 2125-2135
Crossref Web of Science Medline
5. Ferris S. Advocates: nie zamieniaj ubezpieczenia dzieci w kartę przetargową Medicare Wzgórze. 19 marca 2015 r. (Http://thehill.com/policy/healthcare/236351-advocates-dont-turn-childrens-insurance-into-medicare-bargaining-chip).

Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarz (1)
[podobne: pielografia, szpital piotra skargi szczecin, aknenormin opinie ]

Tags: , ,

No Responses to “Klif dla dzieci – rozszerzenie CHIP cd”

 1. Anastazja Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do 5 najlepszych suplementów[...]

 2. Apolonia Says:

  Lekarze czesto sie wsciekaja, ze ludzie na wlasna reke dokdztalcaja sie w internecie

 3. Jagoda Says:

  Article marked with the noticed of: Implanty Stomatologiczne[...]

 4. Norbert Says:

  Zawartość witamin podawana jest na 100g owoców

 5. Leonard Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: sklep ekologiczny[...]

 6. Franciszek Says:

  Przy zapaleniu oskrzeli najlepiej zastosować inhalacje.

Powiązane tematy z artykułem: aknenormin opinie pielografia szpital piotra skargi szczecin