Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Dobre połączenie

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Sektor opieki zdrowotnej w USA opiera się na rynkach prywatnych, aby zaspokoić potrzeby pacjentów w sposób możliwie najbardziej i efektywny. Aby zrealizować ten cel, wydaje się jasne, że dostawcy muszą odrzucić stare strategie – takie jak maksymalizacja wydajności w ramach każdej wąskiej linii usługowej – i przyjąć nowe podejścia – takie jak budowanie zespołów wokół potrzeb pacjentów, a nie wokół klinicystów i placówek1. dostawcy zaczynają mierzyć i raportować wyniki związane z warunkami i negocjować umowy dotyczące płatności pakietowych, które nagradzają przeprojektowanie opieki. Ponieważ dostawcy pracują nad tym, aby rynki wartościowe stały się rzeczywistością, wielu szuka sojuszników. Ich rady i społeczności, które reprezentują, muszą zadać sobie pytanie, czy te nowe powiązania są sposobem na poprawę wartości dostarczanej pacjentom lub taktyką, aby odeprzeć siły rynkowe i nieco dłużej zachować status quo. Dobra fuzja lub powiązanie to taka, która zwiększa wartość opieki zdrowotnej poprzez obniżanie kosztów, poprawę wyników lub obu tych czynników, umożliwiając tym samym dostawcom generowanie i reagowanie na konkurencję. Zwykle powszechną alternatywą jest fuzja mająca na celu ograniczenie konkurencji – w celu zapewnienia strumieni rekomendacji (które w przeciwnym razie można by uzyskać dzięki lepszej ofercie) lub w celu pomocy usługodawcom w negocjowaniu wyższych cen, a tym samym uniknięciu trudnej pracy związanej z poprawą wyników i wydajności.
Chociaż regulatorzy mogą czasem powstrzymać złe połączenie, 2 nie mogą stworzyć dobrego. Jaki rodzaj fuzji przeważa, ponieważ dochody z konsolidacji3 będą zależały od działań liderów naszych zakładów opieki zdrowotnej. Podejmowane przez nich decyzje będą miały olbrzymi wpływ na zdolność naszego systemu opieki zdrowotnej do spełniania obietnic.
Trudna rzeczywistość polega na tym, że trudno jest znaleźć dobrze udokumentowane przykłady fuzji, które przyniosły wymiernie lepsze wyniki lub niższe koszty ogólne – większa wartość publicznie reklamowana jako motywacja leżąca u podstaw tych kombinacji.4 Najbardziej konsekwentnie udokumentowany wynik fuzji dostawców jest wyższe ceny, szczególnie w bliskim sąsiedztwie szpitali łączących się. Oczekiwania dostawców na poprawę wartości poprzez konsolidację, a następnie integrację opieki w ramach połączonych podmiotów pozostają celami, a nie osiągnięciami większości organizacji.
Opieka zdrowotna o wyższej wartości nie będzie wynikiem samych dobrych intencji; Przekładanie tego ideału na rzeczywistość wymaga wizji, planowania i rozwiązania. W każdej chwili będzie kuszące unikanie lub odkładanie zakłóceń, które są nieuniknione po reorganizacji opieki. Jest to główny powód, dla którego cele i środki oceny sukcesu proponowanych połączeń powinny zostać zdefiniowane zanim fuzje zostaną skonsumowane. Uświadomienie sobie tych celów nie tylko pomaga zainteresowanym stronom i organom regulacyjnym ocenić meritum proponowanej transakcji, ale także tworzy publiczne zobowiązania, które mogą ułatwić realizację tych planów po fuzji.
Chociaż nie ma jak prowadzić w przypadku fuzji, dostawcy byliby dobrze obsługiwani, biorąc pod uwagę stopień, w jakim ich proponowane transakcje generują poznawalną efektywność . Ten termin, znany niewielu świadczeniodawcom usług medycznych, jest znany każdemu ekspertowi ds. Przeciwdziałania praktykom monopolistycznym: jeśli połączenie może potencjalnie zmniejszyć konkurencję, a tym samym umożliwić łączącym się stronom podniesienie cen (lub obniżenie jakości), jedynie poznawalna efektywność może zrównoważyć potencjalne szkody
[podobne: przychodnia reymonta poznań, eskulap racibórz, przychodnia reymonta ]

Tags: , ,

No Responses to “Dobre połączenie”

 1. Emilia Says:

  [..] Cytowany fragment: mezoterapia warszawa[...]

 2. Remigiusz Says:

  Chcialoby sie w to wierzyc

 3. Oliver Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: wanna z hydromasażem[...]

 4. Candy Butcher Says:

  siedziałam w przeciągu i nabawiłam się zapalenia stawów biodrowych

 5. Kornelia Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: animal flex warszawa[...]

 6. Emma Says:

  jestem chora na niedoczynnosc tarczycy i przysadki mozgowej

Powiązane tematy z artykułem: ellaone ulotka eskulap racibórz przychodnia reymonta