Gabinet Stomatologiczny
Protetyka, dentysta, stomatolog | Gabinet Stomatologiczny

Dobre połączenie cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 1st, 2018

Rozumiemy również wewnętrzne wyzwania związane z określeniem obszarów konsolidacji przed fuzją, kiedy zmiany w strukturze organizacyjnej nadal wydają się opcjonalne. Ale jeśli plany poznawczej efektywności nie są określone z wyprzedzeniem, mogą zająć lata, aby je zrealizować – lub nigdy ich w ogóle nie zrealizować. Proponowane fuzje mogą zagrozić silnej konkurencji – ale mogą być również momentami okazji, które, jeśli zostaną zajęte, mogą pomóc dostawcom w osiągnięciu znacznego postępu w zakresie konkurowania w zakresie wyników i kosztów. Uważamy, że wyraźne określenie poznawalnej efektywności z wyraźną odpowiedzialnością za ich osiągnięcie jest kluczowym czynnikiem wpływającym na dobre połączenie. Takie plany są odzwierciedleniem dobrego zarządzania i tworzą kontekst dla realizacji strategii dźwiękowej.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Kellogg School of Management, Northwestern University, Evanston, IL (LD); i Press Ganey, Wakefield i Harvard Medical School, Boston – oba w Massachusetts (THL).

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Porter ME, Lee TH. Dlaczego strategia jest teraz ważna. N Engl J Med 2015; 372: 1681-1684
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Ramirez E. Egzekwowanie przepisów antymonopolowych w opiece zdrowotnej – kontrola kosztów, poprawa jakości. N Engl J Med 2014; 371: 2245-2247
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
3. Konsolidacja branży szpitali Dafny L. – jeszcze więcej. N Engl J Med 2014; 370: 198-199
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
4. Tsai TC, Jha AK. Konsolidacja szpitala, konkurencja i jakość: czy większy jest koniecznie lepszy. JAMA 2014; 312: 29-30
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (3)
[podobne: dermatolog bez skierowania, nfz szczecin sanatorium kolejka, dzienny oddział psychiatryczny ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dermatolog bez skierowania dzienny oddział psychiatryczny nfz szczecin sanatorium kolejka